cztery osoby trzymają wizytówkę z napisem impuls

Z życia Impulsu

fundacja impuls we współpracy z ambasadą brytyjską

Impuls w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie

Kończymy rok w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie podczas panelu dyskusyjnego na temat dezinformacji. Po wysłuchaniu krótkiej dyskusji ekspertów mieliśmy okazję porozmawiać z panelistami i innymi osobami z branży mediów. Jesteśmy wdzięczni za instytucje, osoby, które wspierają młode osoby w działaniu. Bez żadnych wątpliwości nadajemy tytuł Przyjaciela Młodzieży Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie. Jeszcze nie wiemy, ale to wydarzenie jest początkiem wyjątkowej, wspólnej podróży cdn.

Impuls w mediach!

Młode osoby potrzebują przestrzeni do wyrażania swojej opinii, reprezentowania potrzeb, które dotyczą ich pokolenia. Impuls był w mediach studenckich opowiadając o tym jak działalność społeczna jest ważna oraz zachęcając młode osoby do wzięcia sprawy w swoje ręce. Impuls był także w mediach ogólnopolskich m.in. TVN24, TOKFM, oko.press gdzie tłumaczyliśmy perspektywę młodych osób szerszej publiczności.

Zakończenie lata z Impulsem

Impuls to dziecko pandemii — działamy zdalnie, jesteśmy w całej Polsce. Zakończyliśmy lato wspólnie, podczas trzydniowego wyjazdu warsztatowo-integracyjnego. To tutaj urodziły się pomysły oraz koncepcje projektów, w których weźmiecie udział w 2023 roku! Była to także okazja do integracji oraz teambuildingu — nawiązały się między nami przyjaźnie, przywieźliśmy ze sobą dużo pozytywnej energii i wspomnień — jedno z nich to Zofia aka statua wolności

Impuls w Senacie

Jesień spędziliśmy na dzieleniu się swoim doświadczeniem podczas spotkań w Senacie. Dziękujmy Pani Marszałkini Gabrieli Morawskiej-Staneckiej za stworzenie przestrzeni, w której młodzieżowe organizacje mogą podzielić się swoim doświadczeniem, poznać się oraz mieć poczucie bycia wysłuchanym przez polityków.

baner promocyjny

Rekrutacja do Fundacji Impuls

Połączyliśmy rekrutację z kampanią wizerunkową. Nasi obserwatorzy mogli dowiedzieć się więcej o naszej bieżącej działalności, strukturze organizacyjnej, projektach oraz dobrych praktykach współpracy. Impuls to przestrzeń dla młodych osób, które chcą zmieniać świat i emancypować młode osoby do aktywności społecznej, chcemy robić to dobrze, dbając szczególnie o poczucie bezpieczeństwa i dobrostan psychiczny Impulsiątek.

”Jesteśmy dobrzy w byciu razem”

”Jesteśmy dobrzy w byciu razem” i dumni z tego jak młode osoby potrafią wziąć sprawy w swoje ręce. Zaangażowaliśmy się w kampanię społeczną organizowaną przez Grupę Stonewall. W tym czasie tworzyliśmy materiały edukacyjne na temat tęczowej społeczności. Dzięki naszemu zaangażowaniu powstał poradnik młodzieżowego aktywizmu Wokół LGBTQ+ a także liczne posty oraz infografiki na naszych mediach społecznościowych. Kampanię podsumowaliśmy na Balu Stonewall, podczas którego odbyło się wiele ciekawych rozmów i spotkań, a także osoby uczestniczące miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach i szkoleniach z osobami eksperckimi.

Edukacyjny boost

Początek roku rozpoczęliśmy intensywnie, edukując się w tematach: ról w zespole i rozwiązywania konfliktów, budowania swojej marki osobistej na LinkedIn komunikowaniu marki na zewnątrz oraz medialnie w temacie wojny w Ukrainie. Zdobytą wiedzę wykorzystaliśmy realizując projekty — zobacz jakie!